0

NanoBebe Butelka na Mleko 150 ml

37,50 zł
Brutto

Opatentowana konstrukcja butelki nanobébé poprawia cały proces związany z karmieniem niemowlaków mlekiem matki.

Kolor:
Ilość:

Nanobébé to pierwsza butelka do karmienia niemowląt zaprojektowana specjalnie, aby zachować jak najwięcej ważnych składników odżywczych oraz wartości immunologicznych zawartych w mleku mamy – niezwykle istotnych do prawidłowego rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Przez cały proces od odciągania, poprzez przechowywanie aż do podgrzewania i karmienia – to nanobébé chroni pokarm, zachowuje jego wartości odżywcze i daje dziecku doświadczenie ustępujące jedynie karmieniu piersią.

Cechy:

• ŁĄCZY FUNKCJE PIERSI I BUTELKI

Dzięki przypominającej kształt piersi butelce do karmienia marki Nanobébé łatwiej jest łączyć karmienie piersią i butelką.

Mleko w naszej butelce ogrzewa się 2 razy szybciej niż w standardowych butelkach, szybciej zaspokajając głód dziecka.

• WCZEŚNIEJSZE SAMODZIELNE PICIE MLEKA

Twoje dziecko pokocha butelkę nanobébé.

Jej kopułowa forma i wklęsła podstawa sprawiają, że idealnie nadaje się do malutkich dłoni dziecka, dzięki czemu nawet kilkumiesięczne niemowlęta mogą z łatwością ją przytrzymać i samodzielnie pić mleko.

• ANTYKOLKOWA

Butelka zaopatrzona jest w zaawansowany system odpowietrzania z dwoma otworami wentylacyjnymi zaprojektowanymi specjalnie w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki u niemowląt.

• ODCIĄGANIE

Do każdego opakowania z butelkami dołączony jest adapter do laktatora, dzięki któremu możesz odciągać mleko bezpośrednio do butelki nanobébé za pomocą większości laktatorów z wąską szyjką.

• CZYSZCZENIE

Butelki można rozłożyć na części, a każdą jej część można myć w zmywarce, dzięki temu możesz zaoszczędzić czas.

Specyficzne kody

NanoBebe Butelka na Mleko...

37,50 zł

Zobacz także